Wetenschap - 1 januari 1970

De Wageningse studentenpopulatie in 1994 en 1998

De Wageningse studentenpopulatie in 1994 en 1998

De Wageningse studentenpopulatie in 1994 en 1998

Aantal studenten op 1 december per studierichting19941998%

Biologie

Biologie361386+6,9

Landgebruik

Bosbouw165206+24,8

Agrosysteemkunde6447-26,6

Landinrichtingswetenschappen322306-5,0

Bodem, water en atmosfeer183239+30,6

Landbouwtechniek14698-32,9

Maatschappijwetenschappen

Economie van landbouw en milieu447236-47,2

Huishoud- en consumentenwetenschappen216136-37,0

Tropenrichtingen

Tropisch landgebruik239213-10,9

Rurale ontwikkelingsstudies174160-8,0

Landbouw

Plantenveredeling en gewasabescherming229121-47,2

Plantenteeltwetenschappen17463-63,8

Zoötechniek377333-11,7

Chemie en technologie

Levensmiddelentechnologie463255-44,9

Voeding van de mens235263+11,9

Milieuhygiene591281-52,5

Moleculaire wetenschappen199141-29,1

Bioprocestechnologie254249-2,0

Totaal 48553780-22,1

Re:ageer