<![CDATA[ Resource [wetenschap] ]]> 413966 <![CDATA[ WUR oogst eerste nederbanaan ]]> Wed, 12 Dec 2018 15:14:00 GMT 413953 <![CDATA[ Team Sonoma wint Autonomous Greenhouse Challenge ]]> Wed, 12 Dec 2018 14:30:00 GMT 413849 <![CDATA[ Vrouwen zitten langer vol van drank ]]> Wed, 12 Dec 2018 07:00:00 GMT 413828 <![CDATA[ Kantelpunten en alcoholonderzoek meeste impact ]]> Tue, 11 Dec 2018 11:15:00 GMT 413352 <![CDATA[ ‘Mensen moeten leren zelfredzaam te zijn’ ]]> Thu, 06 Dec 2018 11:46:00 GMT 413328 <![CDATA[ Zonder vlees minder man? ]]> Thu, 06 Dec 2018 10:00:00 GMT 413319 <![CDATA[ ‘De veldbloemen moeten weer bloeien’ - David Kleijn pleit voor regionale biodiversiteitswerkplaatsen ]]> Thu, 06 Dec 2018 09:05:00 GMT 413315 <![CDATA[ Groen als airco - Planten en bomen houden stad van de toekomst koel ]]> Thu, 06 Dec 2018 08:19:00 GMT 413232 <![CDATA[ Meer highly cited-onderzoekers bij WUR dan ooit ]]> Thu, 06 Dec 2018 07:00:00 GMT 413204 <![CDATA[ Nieuwe portal maakt wetenschap beter vindbaar ]]> Wed, 05 Dec 2018 15:30:00 GMT 413069 <![CDATA[ Dénken dat je alcohol drinkt, is genoeg ]]> Tue, 04 Dec 2018 13:00:00 GMT 412955 <![CDATA[ Opinie: Meer interdisciplinariteit nodig voor kringlooplandbouw ]]> Mon, 03 Dec 2018 15:00:00 GMT 412565 <![CDATA[ Angst veroorzaakt babyboom bij woelmuizen ]]> Thu, 29 Nov 2018 15:00:00 GMT 412540 <![CDATA[ Wageningen wil wietkennis delen ]]> Thu, 29 Nov 2018 09:35:00 GMT 412442 <![CDATA[ Robuustere sla kweken dankzij ‘wilde’ genen ]]> Wed, 28 Nov 2018 16:00:00 GMT 412416 <![CDATA[ Suzuki-fruitvlieg wacht op de kersenteelt ]]> Wed, 28 Nov 2018 00:00:00 GMT 412320 <![CDATA[ LEB-fonds geeft promovendi steuntje in de rug ]]> Tue, 27 Nov 2018 15:30:00 GMT 412188 <![CDATA[ Veen daalt meer dan de kaart zegt ]]> Mon, 26 Nov 2018 11:00:00 GMT 411951 <![CDATA[ Bacteriën tegen dorre bodems ]]> Fri, 23 Nov 2018 13:30:00 GMT 411816 <![CDATA[ Sweeper plukt paprika’s (maar nog niet snel genoeg) ]]> Thu, 22 Nov 2018 08:43:00 GMT 411814 <![CDATA[ Genen + omgeving = plant. Nieuw onderzoekscentrum voor fenotypering van start ]]> Thu, 22 Nov 2018 08:33:00 GMT 411730 <![CDATA[ Eten we nu minder of evenveel vlees? ]]> Wed, 21 Nov 2018 15:00:00 GMT 411443 <![CDATA[ We eten net zo veel vlees als drie jaar geleden ]]> Tue, 20 Nov 2018 09:15:00 GMT 411425 <![CDATA[ Sneeuwpret wordt steeds zeldzamer ]]> Tue, 20 Nov 2018 09:00:00 GMT 411219 <![CDATA[ Unifarm krijgt nieuw kassencomplex ]]> Fri, 16 Nov 2018 16:00:00 GMT