<![CDATA[ Resource [organisatie] ]]> 413936 <![CDATA[ Groen licht voor zonnepark WUR ]]> Wed, 12 Dec 2018 13:00:00 GMT 413743 <![CDATA[ Brightspace werkt 'intuïtief', maar de overstap kan frustraties opleveren ]]> Tue, 11 Dec 2018 16:30:00 GMT 413742 <![CDATA[ Brightspace wordt de 'nieuwe Blackboard' ]]> Tue, 11 Dec 2018 13:45:00 GMT 413479 <![CDATA[ Eretitels voor De Vos en Scheffer ]]> Sat, 08 Dec 2018 11:00:00 GMT 413345 <![CDATA[ Vreemde vogels ]]> Thu, 06 Dec 2018 10:52:00 GMT 413321 <![CDATA[ Acht paar sportschoenen en liters thee - WUR-programmeur wandelde de zijderoute ]]> Thu, 06 Dec 2018 09:25:00 GMT 413093 <![CDATA[ CDA: ‘WUR-project in Libanon verdient navolging’ ]]> Wed, 05 Dec 2018 12:00:00 GMT 413050 <![CDATA[ Live vanuit Lumen ]]> Tue, 04 Dec 2018 08:54:00 GMT 412577 <![CDATA[ Weer geen Europese ERC-beurs voor WUR ]]> Fri, 30 Nov 2018 09:00:00 GMT 411829 <![CDATA[ Afgedankt eten in kantines wordt gewogen ]]> Thu, 22 Nov 2018 16:00:00 GMT 411857 <![CDATA[ Máxima duikt de kassen in ]]> Thu, 22 Nov 2018 14:30:00 GMT 411850 <![CDATA[ Orion is toch geen conferentieoord? ]]> Thu, 22 Nov 2018 12:43:00 GMT 411840 <![CDATA[ ‘We kunnen onze verschillen beter benutten’ ]]> Thu, 22 Nov 2018 11:00:00 GMT 411821 <![CDATA[ Onderwijs beoordelen ]]> Thu, 22 Nov 2018 09:14:00 GMT 411697 <![CDATA[ Nieuw ‘Blackboard’ in 2019 ]]> Wed, 21 Nov 2018 13:00:00 GMT 411596 <![CDATA[ Wageningse promovendus meestal in vijf jaar klaar ]]> Wed, 21 Nov 2018 11:00:00 GMT 411621 <![CDATA[ NOS-uitzending over weer en klimaat op campus ]]> Wed, 21 Nov 2018 09:30:00 GMT 411421 <![CDATA[ Internationaal lunchen in Forum ]]> Mon, 19 Nov 2018 13:00:00 GMT 411195 <![CDATA[ Richard Visser stopt na drie jaar als Dean of Research ]]> Fri, 16 Nov 2018 09:43:00 GMT 411124 <![CDATA[ Plan voor onderzoekscentrum op campus oogst bijval en kritiek ]]> Thu, 15 Nov 2018 16:00:00 GMT 410928 <![CDATA[ Vooral leidinggevende beticht van ongewenst gedrag ]]> Tue, 13 Nov 2018 14:00:00 GMT 410903 <![CDATA[ Stad denkt mee met Rondje Campus ]]> Tue, 13 Nov 2018 08:35:00 GMT 410558 <![CDATA[ Jazzy eind aan acht maanden feest ]]> Fri, 09 Nov 2018 18:08:00 GMT 410397 <![CDATA[ Must Leave-kever is online ]]> Fri, 09 Nov 2018 09:00:00 GMT 410380 <![CDATA[ Anticorruptiecode: Zaten we daarop te wachten? ]]> Thu, 08 Nov 2018 11:42:00 GMT