<![CDATA[ Resource [organisatie] ]]> 427139 <![CDATA[ ‘Nieuw rooster beïnvloedt onderwijs’ ]]> Thu, 18 Apr 2019 12:00:00 GMT 427141 <![CDATA[ ‘Nieuw rooster doet wat het moet doen’ ]]> Thu, 18 Apr 2019 10:16:00 GMT 427136 <![CDATA[ Hoe schadelijk is Zoe’s zooi? ]]> Thu, 18 Apr 2019 09:09:00 GMT 427106 <![CDATA[ Louise Fresco reageert op reacties toetreding raad van commissarissen Syngenta ]]> Thu, 18 Apr 2019 06:00:00 GMT 426846 <![CDATA[ Bijbaan Louise Fresco bij Syngenta ]]> Mon, 15 Apr 2019 10:04:00 GMT 425987 <![CDATA[ Nieuwe 'poort' naar onderzoek WUR ]]> Tue, 09 Apr 2019 15:00:00 GMT 426107 <![CDATA[ Jeroen Dijsselbloem: ‘Werkdruk verminderen is prioriteit’ ]]> Mon, 08 Apr 2019 08:14:00 GMT 425948 <![CDATA[ All Electric kas doet het zonder gas ]]> Fri, 05 Apr 2019 09:58:00 GMT 425871 <![CDATA[ Proefbedrijf WUR gaat kringlooplandbouw mee vormgeven ]]> Thu, 04 Apr 2019 14:03:00 GMT 425828 <![CDATA[ Lose-lose ]]> Thu, 04 Apr 2019 10:31:00 GMT 425817 <![CDATA[ Sandwich-PhD - Academische slavernij? ]]> Thu, 04 Apr 2019 09:26:00 GMT 425811 <![CDATA[ Buitenposten nieuwe stijl - WUR toont ander gezicht in de regio's ]]> Thu, 04 Apr 2019 08:36:00 GMT 425729 <![CDATA[ Extra vuilnisbakken tegen zwerfvuil ]]> Thu, 04 Apr 2019 06:00:00 GMT 425728 <![CDATA[ Onvrede over werkdruk en onrust op de werkvloer ]]> Wed, 03 Apr 2019 14:45:00 GMT 425550 <![CDATA[ ‘Algemeen beleid voor sandwichpromovendi lastig’ ]]> Wed, 03 Apr 2019 11:45:00 GMT 425656 <![CDATA[ Dijsselbloem voorzitter raad van toezicht van WUR ]]> Tue, 02 Apr 2019 13:31:00 GMT 425547 <![CDATA[ Kever is kwartslag gedraaid ]]> Mon, 01 Apr 2019 11:30:00 GMT 425386 <![CDATA[ 'Stop verengelsing aan universiteit' ]]> Fri, 29 Mar 2019 12:08:00 GMT 422100 <![CDATA[ Ingezonden: Stop ‘academische slavernij’ in sandwich-PhD-programma's ]]> Thu, 28 Mar 2019 08:00:00 GMT 425247 <![CDATA[ Medezeggenschap luidt noodklok: te weinig kandidaten ]]> Wed, 27 Mar 2019 14:15:00 GMT 425178 <![CDATA[ Arthur Mol herbenoemd als rector magnificus Wageningen University ]]> Wed, 27 Mar 2019 09:00:00 GMT 424942 <![CDATA[ Flexplekken bij WUR: zegen of vloek? ]]> Fri, 22 Mar 2019 10:40:00 GMT 424830 <![CDATA[ Alles beter dan flexwerken ]]> Thu, 21 Mar 2019 13:29:00 GMT 424812 <![CDATA[ Geen schotten meer - Wageningen Research vergemakkelijkt interne samenwerking ]]> Thu, 21 Mar 2019 10:17:00 GMT 424810 <![CDATA[ Eén projectadministratie voor alle Wageningse instituten ]]> Thu, 21 Mar 2019 10:10:00 GMT