Rond elf uur vanochtend werd een pakketje, ter grootte van een halve schoenendoos en verpakt in folie, afgeleverd bij de balie van Atlas. Er werd direct alarm geslagen, waarna de ongeveer 400 medewerkers het gebouw verlieten.
De bezorger van het pakket is aangehouden. Naar blijkt betreft het een gefrustreerde student die nog altijd niet afgestudeerd is. Hij hield de universiteit hiervoor verantwoordelijk. De 35-jarige man zou vorige week nog een dreigmail hebben gestuurd naar een van de medewerkers van de universiteit.
Atlas werd om iets voor één uur weer vrijgegeven. In het pakje zat niets gevaarlijks. Wageningen UR heeft aangifte gedaan.
Re:acties (6) 15:06u 25 January 2012 - door Marlies
Hmmm, is dit protesteren Anno 2012…?
16:22u 25 January 2012 - door Kees
Ach, ook hier bereik je helemaal niets mee. Dus of het nou Anno 2012 of Anno Kruisraketten is maakt dan ook niet uit.
16:34u 25 January 2012 - door medewerker
Het zijn dus niet alleen medewerkers die door de huidige organisatiestructuur en -cultuur gemangeld worden
16:42u 25 January 2012 - door Kees
De organisatiestructuur en cultuur heeft denk ik weinig invloed gehad op zijn afstuderen. Als student is het niet zo moeilijk, gewoon overal een voldoende voor halen. Als je een afwijkend programma volgt is zelfs ook nog alles mogelijk. Wat dat beterft is de cultuur hier aan de WU (volgens corporate communications moet ik hier nu bijzetten: onderdeel van Wageningen UR, maar dat leest heel erg vervelend) voor studenten heel erg aangenaam.
14:08u 26 January 2012 - door Chris
Goed dat de vogel niet gevlogen is; lijkt me ook zeer lastig dit in Wageningen ‘anoniem’ te doen.
Als dit wèh-wèh gedrag daadwerkelijk voortkomt uit frustraties over de lange duur van zijn studie, lijkt een gesprek met begeleiders/docenten toch efficiënter.
18:00u 27 January 2012 - door J
Ah, het was een ‘‘Langstudeerder’‘. Dat hadden we natuurlijk wel verwacht!