Contact

Heb je een nieuwtje? Tip de redactie.

* is verplicht veld.

 

Resource-online.nl is dé nieuwswebsite voor studenten en medewerkers van Wageningen University & Research. Het magazine Resource verschijnt in een Nederlandstalige en een Engelstalige editie elke twee weken op donderdag. Een jaargang beslaat een academisch jaar en bevat 21 nummers. 

Redactie

  • Edwin van Laar (hoofdredacteur), edwin.vanlaar@wur.nl, 0317 482997
  • Vincent Koperdraat (coördinator website), vincent.koperdraat@wur.nl, 0317 481338
  • Lieke de Kwant (eindredacteur), lieke.dekwant@wur.nl, 0317 485320
  • Linda van der Nat (studenten, onderwijs), linda.vandernat@wur.nl, 0317 481725
  • Roelof Kleis (economie, maatschappij en omgeving), roelof.kleis@wur.nl, 0317 481721
  • Tessa Louwerens (dier, voeding), tessa.louwerens@wur.nl, 0317 481709
  • Albert Sikkema (plant, dier, organisatie), albert.sikkema@wur.nl, 0317 481724

Redactieraad

De redactieraad is het adviesorgaan dat de redactie adviseert en de uitingen van Resource toetst aan de uitgangspunten zoals geformuleerd in het redactiestatuut. De raad bestaat uit studenten, medewerkers van Wageningen University & Research (WUR) en twee journalistiek deskundigen van buiten de WUR. Lezers kunnen voor vragen of klachten t.a.v. de inhoud van Resource terecht bij de redactieraad via e-mail: redactieraad.resource@wur.nl

Abonnement

Magazine
Een jaarabonnement kost € 58 voor Nederland en € 131,50 voor het buitenland (incl. 6% BTW). De abonnementsperiode beslaat een academisch jaar en wordt automatisch verlengd tenzij voor 1 augustus van de lopende abonnementsperiode wordt opgezegd. Nieuwe abonnementen en opzegging via: resource@wur.nl / 0317-484020.

Wekelijkse nieuwsbrief
Berichten van Resource digitaal ontvangen? Abonneer je dan op de wekelijkse digitale nieuwsbrief.